Шосткинські спортсмени вибороли п’ять медалей на Всеукраїнських змаганнях з лижороллерів серед лижників-гонщиків
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
22-26 липня в місті Кременці (Тернопільська область) пройшли Всеукраїнські змагання з лижоролерів серед лижників-гонщиків.
У них успішно вистопили спортсмени відділення лижних гонок КДЮСШ “Барса”.
Серед юнаків 2006-2007 р.н. Богдан Нікулін виборов дві срібні нагороди на дистанціях класичним та вільним стилем.
Дві золоті медалі в активі Юліани Борисенко.
Бронзова нагорода у Марії Павленко.
Тренери – Шиман Дар’я та Бушмельова Оксана.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: