Шосткинські спортсмени вибороли 7 медалей в обласних змаганнях з греко-римської боротьби
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої суботи, 16 грудня, у Конотопі пройшли відкриті обласні змагання з греко-римської боротьби серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2009-2016 років народження.
Змагання проводилися як особиста першість, в яких за нагороди боролися 120 спортсменів у складі команд Конотопа, Путивля, Бурині, Шостки та Сум.
Шостку представляли юні борці Шосткинського спортивного ліцею (тренер – Олександр Якименко) та КДЮСШ “Барса” (тренер – Віктор Дегтяренко). Разом шосткинці вибороли 7 призових місць.
Другі місця отримали:
Шовкун Назар вагова категорія 23 кг. (2013-2014 р.н.) – КДЮСШ “ Барса”.
Ляшок Семен 48 кг. (2009-2010 р.н.) Шосткинський спортивний ліцей.
Друзь Назар 68 кг. (2009-2010 р.н.) КДЮСШ “ Барса”.
Тильченко Артем 85 кг. (2009-2010 р.н.) Шосткинський спортивний ліцей.
Власниками бронзових нагород стали:
Попов Данило 35 кг. (2013-2014 р.н.) – КДЮСШ “ Барса”.
Паденков Назар – 47 кг. (2013-2014 р.н.) – КДЮСШ “ Барса”.
Лук’янов Євген – 75 кг. (2009-2010р.н.) – КДЮСШ “ Барса”.
Всі призери нагороджені грамотами від Сумської обласної ДЮСШ.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: