Шосткинські спортсмени повернулися з нагородами з етапу Кубку України з лижероллерів
Поділитися в
Копіювати посилання
У Конотопі пройшов етап Кубка України з лижероллерів. У змаганнях взяли участь і лижники КДЮСШ “Барса”.
За даними спортшколи Олександр Руденко у загальному заліку посів 1 місце, а Марія Павленко стала третьою. На окремих дистанціях Марія Павленко стала чемпіонкою в гонці вільним ходом. Олександр Руденко, Микита Назаров і Єгор Шулежко стали срібними призерами в гонці класичним ходом, а Данило Бистрицький і Марія Павленко завоювали бронзові нагороди. Також бронза в активі Богдана Нікуліна, Юліани Борисенко, Микити Назарова і Єгора Шулежкона дистанції вільним ходом.
Команду підготували тренери КДЮСШ “Барса”: Руслан та Олена Красовські, Оксана Бушмельова, Дарина Шиман і Дмитро Казановський.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: