Шосткинські рятувальники у сусідній громаді допомагали шукати тіло рибалки + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
В сусідній громаді стався трагічний випадок загибелі рибалки. У пошукових роботах допомагали співробітники Шосткинської міської рятувально-водолазної служби. Про це під час апаратної наради проінформувала начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко.
Шосткинські водолази три доби вели пошуки, до них підключилися водолази ДСНС, але поки безрезультатно.
За інформацією Ольги Ткаченко, у нашій громаді сталося 4 пожежі. На жаль, на одній з них загинула людина (пожежа сталася у Ображіївці).
Міський голова Микола Нога поставив завдання провести засідання комісії з ТБ та НС, де обговорити питання пожежної безпеки зі старостами старостинських округів.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: