Шосткинські рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 січня, на Галенківському озері рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді.
«Пов’язано це з тим, що зараз, скажімо так, підступні температурні показники. В деяких місцях лід може бути або дуже тонким, або його взагалі може не бути… Тому рятувальники готуються до можливих наслідків, до того, що потрібно буде рятувати потопаючих», – проінформував провідний інспектор Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України в Сумській області Ігор Алпанов.
Як повідомила керівник Шосткинської міської рятувально-водолазної служби Ірина Міщенко, зараз температура води становить близько 2-3 тепла, температура повітря 0…+1, товщина льоду – 2-3 см. Вона зазначила, що людина, потрапивши у воду, може протриматися десь 2-5 хвилин.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: