Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді + Відео

Безпека, ДСНС 22:37, 17.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 січня, на Галенківському озері рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді.

«Пов’язано це з тим, що зараз, скажімо так,  підступні температурні показники. В деяких місцях лід може бути або дуже тонким, або його взагалі може не бути… Тому рятувальники готуються до можливих наслідків, до того, що потрібно буде рятувати потопаючих», – проінформував провідний інспектор Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України в Сумській області Ігор Алпанов.

Як повідомила керівник Шосткинської міської рятувально-водолазної служби Ірина Міщенко, зараз температура води становить близько 2-3 тепла, температура повітря  0…+1, товщина льоду – 2-3 см.  Вона зазначила, що людина, потрапивши у воду, може протриматися десь 2-5 хвилин.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору