Шосткинські поліцейські вчергове безплатно здали кров для постраждалих від обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський район під постійними масивними обстрілами російських військових. Однак, найстрашнішим є те, що від цього страждають місцеві мешканці. Сьогодні кожен громадянин здатний допомогти, адже рятувати і захищати можна по-різному. І кров може врятувати чиєсь життя, впевнені у поліції.
Лікарі стверджують, що не знають, яка група крові може знадобитися сьогодні чи завтра, важливою є кожна.
Саме тому поліцейські вже вкотре долучились до здачі крові, аби поповнити її запаси, вкрай необхідні в умовах активної війни, яку продовжує ворог проти мирних українців. Долучились до цієї акції співробітники різних служб. Поліцейські стверджують, що і надалі будуть допомагати, бо знають, що їхня кров може врятувати чиєсь життя, зазначають у відділі комунікації поліції Сумської області.
Своїм прикладом працівники поліції закликають не лишатися осторонь, а долучатися до поповнення банку крові.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: