Шосткинські пасажироперевізники пропонують підвищувати вартість проїзду у маршрутках у два етапи

Транспорт 17:40, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Перевізники планують погодити з місцевою владою новий тариф на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у розмірі 10 грн. (для школярів – 4 грн.). Таку новину повідомив представник пасажироперевізників Григорій Зівако.

Нагадаємо, зараз вартість проїзду в шосткинських маршрутках складає 8 грн. (3 грн. платять школярі).

Новий тариф перевізники розглядають, як перехідний. На другому етапі вони хочуть збільшення вартості проїзду до 12 грн.

Григорій Зівако заявляє: тарифи на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування ніколи повністю не покривали витрати. Він зауважив, що у існуючий тариф закладена вартість палива (пропан) 19 грн., зараз воно коштує 28,4 грн. За його словами, запчастини подорожчали на 200-300 %.

Як каже Григорій Зівако, одна маршрутка в середньому перевозить в день близько 200 пасажирів. Більша частина виручки йде на заправку…

Представник пасажироперевізників стверджує, що у тариф не закладена амортизація, оскільки маршрутки вичерпали свій ресурс. Він повідомив: основна частина транспортних засобів, які перевозять пасажирів на міських маршрутах, 2004-2005 року випуску. До того ж, більшість маршруток була придбана на вторинному ринку…

Як проінформував Григорій Зівако, зараз проїзд в маршрутці у Сумах коштує 10 грн. (там планують підвищувати тариф), у Охтирці – 13 грн., Ромнах – 12 грн., Конотопі – 8 грн. (хочуть підвищити до 10 грн.), Глухові – 12 грн., Лебедині – 15 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору