Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські парамедики реанімували жінку, яка була у стані клінічної смерті

Здоров'я, Медицина 11:25, 2.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Бригада екстреної медичної допомоги Шосткинської станції вкотре довела, що оперативність, професіоналізм і злагоджена командна робота — це шанс на друге життя.

Привід до виклику — невідома причина, пацієнтка — жінка, 46 років.

По прибуттю бригада виявила жінку у стані клінічної смерті. Біля неї перебував чоловік.

Без зволікань медики розпочали серцево-легеневу реанімацію, використовуючи апаратуру та медикаменти. І через 19 хвилин — вдалося!

Відновлено кровообіг і дихання.

Пацієнтку було доставлено до реанімаційного відділення Шосткинської ЦРЛ, де вона отримала подальшу допомогу.

Допомогу надавала бригада у складі:

  • лікар Виходець Світлана;
  • парамедик Орлов Олександр;
  • екстрений медичний технік Неруш Ігор.

Цією історією поділилися у Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору