Шосткинські парамедики реанімували жінку, яка була у стані клінічної смерті
Поділитися в
Копіювати посилання
Бригада екстреної медичної допомоги Шосткинської станції вкотре довела, що оперативність, професіоналізм і злагоджена командна робота — це шанс на друге життя.
Привід до виклику — невідома причина, пацієнтка — жінка, 46 років.
По прибуттю бригада виявила жінку у стані клінічної смерті. Біля неї перебував чоловік.
Без зволікань медики розпочали серцево-легеневу реанімацію, використовуючи апаратуру та медикаменти. І через 19 хвилин — вдалося!
Відновлено кровообіг і дихання.
Пацієнтку було доставлено до реанімаційного відділення Шосткинської ЦРЛ, де вона отримала подальшу допомогу.
Допомогу надавала бригада у складі:
- лікар Виходець Світлана;
- парамедик Орлов Олександр;
- екстрений медичний технік Неруш Ігор.
Цією історією поділилися у Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: