Шосткинські натуралісти – призери всеукраїнського конкурсу кіно- та фотомистецтва
Поділитися в
Копіювати посилання
Підбито підсумки Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста -2025” з теми “Ми усі – Україна”. Метою конкурсу є формування екологічної культури дітей та учнівської молоді засобами кіно- та фотомистецтва, їх підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем.
Нагороди приїхали й до Шостки. Так, призерами конкурсу стали вихованці гуртка “Флористика” ЕкоЦентру Сергія Корнієнка”. Бубенець Анна, Сенько Яна посіли II місце в номінації “Анімація”;
Хоминіч Матвій посів III місце в номінації “Відео”.
Керівник гуртка – Наталія Сакунова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: