Шосткинські нацгвардійці стали переможцями чемпіонату України з футзалу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цьогоріч переможцями чемпіонату Національної гвардії України з футзалу в другій групі стала збірна команда військової частини 3022, що дислокується у Шостці. Військовослужбовці нашої збірної продемонстрували неабияку наполегливість, спритність, майстерність та волю до перемоги, пишуть на фейсбук-сторінці Військова Частина Шостка
Командир полку в урочистій обстановці привітав команду та побажав нових перемог у майбутніх змаганнях.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: