Шосткинські лижники завоювали ряд нагород на IV зимовій Гімназіаді України
Поділитися в
Копіювати посилання
З 19 по 23 січня на Львівщині на базі НСБ «Тисовець» відбулась IV зимова Гімназіада України з лижних гонок. На змаганнях виступили і шосткинські спорстмени.
Як повідомляє у Фейсбук ДЮСШ “Барса”, в особистих змаганнях спортсмени шосткинської спортшколи вибороли ряд нагород, а саме:
Богдан Нікулін – І місце у гонці вільним стилем 5 км, І місце у гонці класичним стилем 3 км, ІІ місце – у спринті вільним стилем 1000 м;
Даниїл Бистрицький – ІІ місце у гонці класичним стилем 3 км, ІІІ місце -у спринті вільним стилем 1000 м;
Марія Павленко – І місце у гонці класичним стилем 3 км;
Юліана Борисенко – ІІІ місце у гонці класичним стилем 3 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: