Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські лижники – триумфатори Чемпіонату України з лижних гонок серед юнаків та дівчат!

Знай наших!, Спорт 20:50, 8.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 7 березня, у м. Сколе (Львівська обл.) завершився Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат.

Він проходив на навчально-тренувальній базі «Тисовець». У змаганнях взяли участь 15 команд із різних регіонів країни.

На Чемпіонаті України збірна нашої області посіла 1-е загальнокомандне місце.

Честь Сумщини захищали спортсмени відділення лижних гонок шосткинської КДЮСШ «Барса». Богдан Нікулін здобув 4 золоті медалі. В активі Дмитра Лишенка 3 «золота» і  «срібло», Тимофія Кравченка – 2 «золота», «срібло» та «бронза». Віталіна Дощинська вибороло бронзову медаль.

Команду до змагань підготували тренери відділення лижних гонок КДЮСШ «Барса» Дар’я Шиман, Руслан Красовський, Дмитро Казановський. Першими тренерами шосткинських спортсменів є Оксана Бушмельова, Світлана Лагута, Олена Красовська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору