Шосткинські легкоатлети здобули 8 медалей на міжобласному турнірі, що пройшов у Борзні
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у м. Борзна відбувся міжобласний турнір з легкоатлетичного триборства “Стань в ряди олімпійців”.
На бігові доріжки та сектор зі стрибків вийшли юні вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Борзни, Бахмача, Шостки та Конотопу, повідомляють у шосткинській спортшколі.
Спортсмени КДЮСШ «Барса» м. Шостка вибороли :
І місця – Каміла Костюченко, Вікторія Парасочка;
ІІ місця – Даніл Белоус, Владислав Кудрявцев, Олександра Северенюк;
ІІІ місця – Ольга Нечуєва, Поліна Великоконь, Тимофій Залозний.

У естафеті 4×100 м наша команда посіла І місце (Ольга Нечуєва, Артем Бражников, Каміла Костюченко, Владислав Кудрявцев).
Тренери – Інна та Олександр Терехи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: