Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські легкоатлети здобули 8 медалей на міжобласному турнірі, що пройшов у Борзні

Знай наших!, Спорт 11:18, 8.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у м. Борзна відбувся міжобласний турнір з легкоатлетичного триборства “Стань в ряди олімпійців”.

На бігові доріжки та сектор зі стрибків вийшли юні вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Борзни, Бахмача, Шостки та Конотопу, повідомляють у шосткинській спортшколі.

Спортсмени КДЮСШ «Барса» м. Шостка вибороли :

І місця – Каміла Костюченко, Вікторія Парасочка;

ІІ місця – Даніл Белоус, Владислав Кудрявцев, Олександра Северенюк;

ІІІ місця – Ольга Нечуєва, Поліна Великоконь, Тимофій Залозний.

У естафеті 4×100 м наша команда посіла І місце (Ольга Нечуєва, Артем Бражников, Каміла Костюченко, Владислав Кудрявцев).

Тренери – Інна та Олександр Терехи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору