Шосткинські легкоатлети привезли 14 медалей з обласних змагань
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
13 вересня в Сумах відбулись обласні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2009 років народження, в яких взяли участь більше 300 спортсменів Сумської області.
Участь брали і вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса».
За даними спортшколи, спортсмени “Барси” вибороли 14 медалей.
Демченко Станіслав отримав І місце у стрибках у довжину, ІІ місце – бігу на 100 м;
Дзюбак Анатолій – ІІ місце у стрибках у довжину, бігу на 200 м;
Парасочка Вікторія – ІІ місце на дистанціях 200 м та 400 м;
Гаєвська Марія – І місце у стрибках у довжину;
Ільенко Даниїл – ІІ місце у штовханні ядра;
Переверзєв Дмитро – І місце у стрибках у довжину, бігу 200 м, ІІІ місце – 100 м;
Гмирко Дарія – І місце 200 м;
Родітелєва Ольга – ІІІ місце 200 м;
Казмірук Валерія – ІІ місце 400 м.
Тренер шосткинських легкоатлетів – Інна Терех.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: