Шосткинські легкоатлети – переможці та призери обласних змагань
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 5 березня, в Сумах відбулись обласні змагання з з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ, СДЮСШОР 2007-2008; 2009-2010 р.р. н. на честь Збройних сил України.
Шостку представляли вихованці КДЮСШ «Барса». У підсумку спортсменка нашого міста Валерія Казмірук на дистанції 400м стала переможницею.
Марія Терех -50 м – І місце, 200 м – ІІІ місце,

Єгор Пирогов (стрибки у довжину) – ІІ місце,
Сергій Бондаренко (400 м) – ІІ місце,

Вікторія Парасочка (400м) -ІІ місце,
Дарія Гмирко (50 м) – ІІІ місце.
Команда дівчат у складі Світлани Пісоцької, Дарії Гмирко, Вікторії Парасочки та Марії Терех в естафеті 4×200м виборола ІІ місце. Про це повідомляють у КДЮСШ “Барса”.
Тренери – Інна та Олександр Терехи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: