Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські легкоатлети – переможці та призери обласних змагань

Знай наших!, Спорт 10:28, 6.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 5 березня, в Сумах відбулись обласні змагання з з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ, СДЮСШОР 2007-2008; 2009-2010 р.р. н. на честь Збройних сил України.

Шостку представляли вихованці КДЮСШ «Барса». У підсумку спортсменка нашого міста Валерія Казмірук на дистанції 400м стала переможницею.

Марія Терех -50 м – І місце, 200 м – ІІІ місце,

Єгор Пирогов (стрибки у довжину) – ІІ місце,

Сергій Бондаренко (400 м) – ІІ місце,

Вікторія Парасочка (400м) -ІІ місце,

Дарія Гмирко (50 м) – ІІІ місце.

Команда дівчат у складі Світлани Пісоцької, Дарії Гмирко, Вікторії Парасочки та Марії Терех в естафеті 4×200м виборола ІІ місце. Про це повідомляють у КДЮСШ “Барса”.

Тренери – Інна та Олександр Терехи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору