Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські легкоатлетки – призерки Чемпіонату України

Знай наших!, Спорт 17:07, 22.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

20-21 вересня в Івано-Франківську відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дівчат 2010-2011 років народження. У їх числі були й представники Шосткинської “Барси”.

Як повідомляють у нашій спортшколі, у перший день змагань Марія Терех посіла ІІІ місце у стрибках у довжину з розбігу з результатом 5 метрів 57см (серед 58 найсильніших дівчат України).

У другий день змагань Валерія Казмірук посіла ІІІ місце на 800 м з результатом 2.23.56 (серед 56 спортсменок ).

Збірна команда Сумської області посіла 4 місце з естафетного бігу 100+200+300+400 метрів, де взяли участь шосткинські атлетки Марія Терех 200 м, Валерія Казмірук 300 м (усього було 16 команд).

Тренери Інна та Олександр Терехи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору