Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські каратисти завоювали 5 нагород на Кубку України в Дніпрі

Знай наших!, Спорт 13:49, 21.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

19 жовтня у місті Дніпро відбулися змагання Кубку України з карате WKC серед дітей, юнаків та дорослих.

У заході взяли участь представники 8 областей України — Сумської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Одеської та Київської.

Шостку, у складі збірної команди Сумщини, представили вихованці Шосткинського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки “Патріот”. Наші земляки показали високі результати та продемонстрували справжній спортивний дух.

Як повідомляють у клубі вихованці “Патріота” вибороли такі призові місця:

Вікторія Кріцька — І місце (куміте), І місце (ката);

Ольга Штихно — І місце (кобудо), ІІ місце (ката);

Захар Зайцев — ІІІ місце (ката).

За підсумками змагань збірна команда Сумської області посіла ІІІ командне місце серед команд-учасниць.

Тренер – Олександр Куниця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору