Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські каратисти привезли перемоги з київського кубку 

Наші діти, Спорт 14:20, 14.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

На цих вихідних, 12-13 жовтня, команда клубу фізичної підготовки «Патріот» змагалася у Відкритому Кубку Києва з карате WKC. Збірна з Шостки посіла III місце у загальному заліку серед більше 100 спортсменів з Конотопа та Києва. У програмі бойових мистецтв представили: «Ката» — формальні комплекси карате; «Куміте» — поєдинки та «Кобудо» — зі зброєю. 

Кращими у своїх вікових категоріях стали: 

Анатолій Зюзько — І місце куміте ;

Вікторія Кріцька — ІІ місце командне, ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката;

Влад Ветоха — І місце куміте, ІІ місце ката;

Максим Кошелев —ІІ місце командне, ІІІ місце куміте;

Ольга Штихно — І місце ката, ІІ місце куміте, ІІІ місце кобудо;

Софія Курбанова — І місце куміте;

Тимофій Ткаченко —І місце куміте, ІІ місце ката;

Григорій Вареник —І місце куміте, ІІІ місце ката;      

Нікіта Ліфер — І місце куміте, ІІ місце ката;

Єгор Коваленко —ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката;

Захар Зайцев — І місце ката, ІІІ місце куміте;

Тимофій Соболь — ІІІ місце куміте;

Софія Сімонець — ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката.

Тренував та супроводжував команду з Шостки Олександр Куниця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору