Шосткинські каратисти привезли перемоги з київського кубку
Поділитися в
Копіювати посилання
На цих вихідних, 12-13 жовтня, команда клубу фізичної підготовки «Патріот» змагалася у Відкритому Кубку Києва з карате WKC. Збірна з Шостки посіла III місце у загальному заліку серед більше 100 спортсменів з Конотопа та Києва. У програмі бойових мистецтв представили: «Ката» — формальні комплекси карате; «Куміте» — поєдинки та «Кобудо» — зі зброєю.
Кращими у своїх вікових категоріях стали:
Анатолій Зюзько — І місце куміте ;
Вікторія Кріцька — ІІ місце командне, ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката;
Влад Ветоха — І місце куміте, ІІ місце ката;
Максим Кошелев —ІІ місце командне, ІІІ місце куміте;
Ольга Штихно — І місце ката, ІІ місце куміте, ІІІ місце кобудо;
Софія Курбанова — І місце куміте;
Тимофій Ткаченко —І місце куміте, ІІ місце ката;
Григорій Вареник —І місце куміте, ІІІ місце ката;
Нікіта Ліфер — І місце куміте, ІІ місце ката;
Єгор Коваленко —ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката;
Захар Зайцев — І місце ката, ІІІ місце куміте;
Тимофій Соболь — ІІІ місце куміте;
Софія Сімонець — ІІІ місце куміте, ІІІ місце ката.
Тренував та супроводжував команду з Шостки Олександр Куниця.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!





Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: