Каратисти із Шосткинщини зробили свій внесок у перемогу України на Grand Prix Slovakia
Поділитися в
Копіювати посилання
Цими вихідними у словацькому місті Братислава провели міжнародний європейський турнір Grand Prix Slovakia, де Україна посіла перше місце.
У змаганні взяли участь понад 3000 учасників із 43 країн світу. Сумщину на турнірі в Братиславі представили два сумські клуби — «Прогрес», «Чемпіон-Суми» та «Самурай» з Шостки й Глухова.
За словами тренера клубу «Самурай» Ігоря Кучера, спортсмени з Шостки та Глухова зробили внесок у результат України.
Каратист Гліб Рой посів III місце, здолавши у поєдинках представників з Угорщини, Латвії, Хорватії.
Злата Кучер також виборола III місце серед суперників з Чехії, Словаччини, Польщі, Латвії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!






Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: