Шосткинські хореографічні колективи – серед переможців Всеукраїнського конкурсу народного танцю «Натхнення Хортиці»

 Поділитися

Поділитися в

 З 22 жовтня до 3 листопада Український державний центр позашкільної освіти спільно з міським Палацом дитячої та юнацької творчості Запорізької міської ради проводив Всеукраїнський конкурс народного танцю «Натхнення Хортиці».
 Як інформує Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, участь у заході взяли 40 художніх колективів: дитячі та юнацькі, ансамблі народного танцю, вокально-хореографічні, окремі вихованці закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти України.
 Для зручності та прозорості роботи журі була створена група «Всеукраїнський конкурс народного танцю «Натхнення Хортиці» на Facebook, де розміщувалися всі відеовиступи колективів-учасників. Голова журі –  заслужений працівник культури України Каріна Островська, яка мешкає в Німеччині надіслала відеопривітання для організаторів та учасників конкурсу. Вона зазначила що унікальність Всеукраїнського конкурсу народного танцю «Натхнення Хортиці» полягає в тому, що це єдиний конкурс в Україні, який збирає дитячі колективи лише народного танцю; під час його проведення керівники, вихованці у спілкуванні з однодумцями збагачуються новими творчими ідеями, діляться досвідом.
 Серед учасників були й дитячі творчі колективи хореографічного мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумської області, зокрема й Шосткинщини.
 Так, «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Шосткинського міського центру естетичного виховання здобув І місце у ІІ віковій категорії, ІІ місце у ІІІ віковій категорії. ІІ місце колектив отримав і у змішаній категорії. Керівники – Людмила Маковець, Яна Трет’як.
 У ІІІ віковій категорії був відзначений і «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Сюрприз» Шосткинського ЦЕВу (керівники Віра і Василь Тихоновські, Олексій Дейнека).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору