Шосткинські хокеїсти здобули перемогу в 1/8 обласного чемпіонату

Знай наших!, Спорт 13:23, 12.02.2022

Сьогодні, 12 лютого, в обласному центрі стартувала серія плей-офф чемпіонату Сумської області з хокею.

У першому матчі 1/8-ї фіналу на майданчику стадіону Авангард зустрілись “Сумські Бобри” та хокейний клуб “Шостка”.

Як повідомляє наш клуб у Фейсбук, гра видалася напруженою. Після першого періоду ХК “Шостка” програвав із рахунком 0-1. Перед третім періодом рахунок був 2-1 уже на користь гостей. У третьому періоді завдяки тому, що у шосткинців склад молодший, вдалося забити ще дві шайби.

У підсумку ХК “Шостка” здобув перемогу з рахунком 4-1. Команда проходить до півфіналу чемпіонату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!