Шосткинські хокеїсти повернулися з нагородами з Чемпіонату України з хокею на траві у Коростені

Знай наших!, Спорт 16:39, 19.09.2021

З 17 по 19 вересня в м. Коростень тривав Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2010-11 р.н.

У змаганнях взяли участь 8 команд.  КДЮСШ “Барса” м. Шостка в чемпіонаті представляло одразу дві команди: «Барса-1» та «Барса-2», повідомляють на ФБ-сторінці Хоккей на траве-Шостка-индорхоккей.

Перша зайняла друге місце, вигравши у команди “Динамо” з м. Суми (10:2), КДЮСШ 1 м. Черкаси (6:0) та в груповому турнірі у команди “Авангард” м. Калинівка (3-0). У фінальній частині «Барса-1» обіграла команду МДЮСШ 1 м. Вінниця (3:2), але програла фінальну гру за перше місце “Політехніку” з міста Коростень з рахунком 3:5. Команда “Барса-2” у підсумку посіла 7 місце.

Варто нагадати, що в складі команди “Барса-1” срібними призерами Чемпіонату України стали чотири вихованця 5 класу Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю . Це Матвій Шульга, Єгор Анісімов, Данило Філько та Нікіта Карпенко.

Тренери спортсменів – В’ячеслав Махотков, Ілля Мороз, Ігор Яковенко.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!