Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські хокеїсти обіграли суперників з Дружби

Спорт 14:57, 17.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже писали, що розпочався Чемпіонат Сумщини з хокею з шайбою. Сьогодні, 17 січня, відбулася гра другого туру в містечку Дружба. На льоду зійшлися команди ХК «Шостка» та ХК «Дружба».  Гості майданчика, шосткинці, завершили поєдинок впевненою перемогою з рахунком 4:1.

ХК «Шостка» відразу зайняла лідерську позицію і відкрила рахунок уже у першому періоді. У другому відрізку гри шосткинцям вдалось подвоїти рахунок. До завершення матчу команда забила ще 2 шайби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору