Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські гвардійці уночі знищили “Герберу”

Війна 09:57, 3.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У нічний час гвардійці батареї зенітних безпілотних авіаційних комплексів загону прикриття повітряного простору 2 Шосткинського полку успішно знищили ворожий безпілотний літальний апарат типу «Гербера» над територією Шосткинського району.

Виявлення та ураження цілі було здійснено за допомогою сучасного дрона-перехоплювача, що дозволило оперативно та ефективно нейтралізувати повітряну загрозу. Про це повідомляє прес-служба полку.

Захисники неба й надалі цілодобово стоять на варті безпеки регіону, надійно прикриваючи повітряний простір Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору