Шосткинські гвардійці уночі знищили “Герберу”
Поділитися в
Копіювати посилання
У нічний час гвардійці батареї зенітних безпілотних авіаційних комплексів загону прикриття повітряного простору 2 Шосткинського полку успішно знищили ворожий безпілотний літальний апарат типу «Гербера» над територією Шосткинського району.
Виявлення та ураження цілі було здійснено за допомогою сучасного дрона-перехоплювача, що дозволило оперативно та ефективно нейтралізувати повітряну загрозу. Про це повідомляє прес-служба полку.
Захисники неба й надалі цілодобово стоять на варті безпеки регіону, надійно прикриваючи повітряний простір Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: