Шосткинські гандболісти – призери Відкритого чемпіонату “Зіньківської СДЮСШОР”
Поділитися в
Копіювати посилання
З 7 по 9 травня у м.Зіньків (Полтавська обл.) відбувся Відкритий чемпіонат «Зіньківської СДЮСШОР» з гандболу серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження. У змаганнях взяли участь 6 команд із Харківської, Полтавської та Сумської областей, зокрема і спорстмени із Шостки.

У результаті, команда шосткинської КДЮСШ «Барса» виборола ІІ місце.
За інформацією спортшколи, кращими гравцями нашої команди визнані Катерина Бессонова та Костянтин Горох.
Тренери – Лариса Мирошниченко, Марія Хлистун.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: