Шосткинські гандболістки завоювали “золото” та “бронзу” на змаганнях у Хмельницькому
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
8-10 травня в Хмельницькому відбувся відкритий обласний турнір з гандболу серед дівчат 2011-2012 та 2015-2016 років народження на призи ЗМС України, бронзової призерки Олімпійських ігор Лариси Заспи.

У змаганнях взяли участь і спортсменки із Шостки. Обидві команди повернулися зі змагань із кубками та медалями.

Старші гандболістки КДЮСШ «Барса» вибороли перше місце, молодші – третє.
Тренер – Світлана Настюха.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: