Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські гандболістки завоювали “золото” та “бронзу” на змаганнях у Хмельницькому

Знай наших!, Спорт 12:45, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

8-10 травня в Хмельницькому відбувся відкритий обласний турнір з гандболу серед дівчат 2011-2012 та 2015-2016 років народження на призи ЗМС України, бронзової призерки Олімпійських ігор Лариси Заспи.

У змаганнях взяли участь і спортсменки із Шостки. Обидві команди повернулися зі змагань із кубками та медалями.

Старші гандболістки КДЮСШ «Барса» вибороли перше місце, молодші – третє.

Тренер – Світлана Настюха.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору