Шосткинські гандболістки привезли “срібло” зі змагань у Харкові
Поділитися в
Копіювати посилання
16-17 жовтня у Харкові пройшли ігри з гандболу, серед дівчат 2005 року народження та молодших. Змагання присвятили Дню захисників та захисниць України.
Як повідомляє КДЮСШ м. Шостка, у підсумку гандболістки Шосткинської спортшколи вибороли ІІ місце, поступившись команді з Києва. ІІІ місце завоювала команда з м. Харків, 4-5 місця у дівчат із Запоріжжя.
Спортсменки нагороджені солодкими призами та цінними подарунками.
Кращими гравцями команди з Шостки стали: Поліна Чернієнко та Таїсія Ковтун. Тренери – Лариса Мирошниченко та Світлана Настюха.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: