Юні шосткинські футзалісти перемогли у черговому турі Чемпіонату Конотопського району
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
10 лютого команда КДЮСШ «Барса» зіграла черговий тур в Чемпіонаті Конотопського району з футзалу, матчі якого проходять в Кролевеці.
Маючи ігрову перевагу, наші хлопці поступалися по ходу гри 0:2 команді ДЮСШ-Ярославна з м. Путивль, але в другому таймі проявили характер та перемогли з рахунком 3:2, інформують у КДЮСШ “Барса”.
Тренери шосткинської команди Владислав Петренко та Володимир Носенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: