Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські футзалісти посіли ІІІ місце у стартовому турі юнацького Чемпіонату України в Івано-Франківську

Знай наших!, Спорт 13:09, 31.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

 З 23 по 26 жовтня в Івано-Франківську відбувся перший тур Чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2009 р.н. (U-15).
 В цьому сезоні в турнірі грають 16 команд (2 групи по 8 колективів).
 Команда Шосткинської КДЮСШ «Барса» (тренери – Владислав Петренко та Юрій Літвинов) у своїй групі зіграла 4 гри, в яких двічі перемогла і ще два матчі закінчила з рахунком в нічию. Після стартового туру шосткинські футзалісти займають ІІІ місце в своїй підгрупі, маючи в своєму активі 8 очок.
 Четвірка найкращих потрапить до фінальної частини Чемпіонату. В другому турі, який відбудеться в середині грудня в м. Івано-Франківськ, команди продовжать боротьбу за право потрапити в плей-офф.
– Побажаємо нашій команді перемог в наступних матчах, – повідомляє КДЮСШ “Барса”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору