Шосткинські екоативісти не лише сортують вторсировину, а й взялися компостувати харчові відходи
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомляє у “Фейсбук” один з лідерів ініціативною групи “Еко Дім, 20а” Олексій Ліфиренко, його команда змайструвала перший компостер. Відтепер жителі дому по вул.Некрасова 20а не лише сортуватимуть пластик, папір та скло, а й викидатимуть набагато менше харчових відходів у загальний контейнер для сміття. Натомість нестимуть їх у компостер.
У подальшому з компосту плануюють отримати органічне добриво, яким удобрятимуть клумби біля свого будинку.
“Це дійсно знаково, бо компостер робить крок на зустріч до життя в стилі “zero waste”. Тому компостуємо і не зупиняємось”, – пише Олексій.
Чоловік роз’яснив, які відходи можна приносити до компостера. Це:
– плодові, фруктові та овочеві;
– квіти, листя, траву;
– залишки їжі (овочеві);
– шкаралупу від яєць (зім’яту);
– кавову гущу та чайну заварку (без пакетика).
До компостера НЕ МОЖНА приносити такі відходи:
– нехарчові відходи;
– кістки, м’ясо, рибу;
– олію, жир;
– будь-які хлібобулочні вироби, печиво.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: