Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські екоативісти не лише сортують вторсировину, а й взялися компостувати харчові відходи

Екологія 12:01, 2.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє у “Фейсбук” один з лідерів ініціативною групи “Еко Дім, 20а” Олексій Ліфиренко, його команда змайструвала перший компостер. Відтепер жителі дому по вул.Некрасова 20а не лише сортуватимуть пластик, папір та скло, а й викидатимуть набагато менше харчових відходів у загальний контейнер для сміття. Натомість нестимуть їх у компостер.

У подальшому з компосту плануюють отримати органічне добриво, яким удобрятимуть клумби біля свого будинку.

“Це дійсно знаково, бо компостер робить крок на зустріч до життя в стилі “zero waste”. Тому компостуємо і не зупиняємось”, – пише Олексій.

Чоловік роз’яснив, які відходи можна приносити до компостера. Це:

– плодові, фруктові та овочеві;

– квіти, листя, траву;

– залишки їжі (овочеві);

– шкаралупу від яєць (зім’яту);

– кавову гущу та чайну заварку (без пакетика).

До компостера НЕ МОЖНА приносити такі відходи:

– нехарчові відходи;

– кістки, м’ясо, рибу;

– олію, жир;

– будь-які хлібобулочні вироби, печиво.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору