Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські дзюдоїсти стали призерами Чемпіонату області

Спорт 14:00, 3.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 2 березня, вихованці відділення дзюдо КДЮСШ «Барса» виступили у Сумах на Відкритому чемпіонаті області серед юніорів до 21 року (2004-2009 р. н.) і юнаків та дівчат 2012-2013 р. н. Про це повідомляє Шосткинська федерація дзюдо.

В турнірі участь взяли участь понад 150 спортсменів. Окрім господарів змагань тут виступили дзюдоїсти з міст Шостка, Охтирка, Кролевець, Ромни, Тростянець, смт Недригайлів.

Серед шосткинських спортсменів срібну медаль виборола Анастасія Кошель, бронзовими призерами стали Ангеліна Дейкун, Альона Жигульова, Георгій Ворушило.

Наших спортсмені тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору