Шосткинські боксери здобули медалі на Всеукраїнському турнірі в Гадячі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Гадячі відбувся Всеукраїнський турнір з боксу «SCORPION CUP». Змагання, що проходили 22–24 травня, присвятили вшануванню пам’яті загиблих воїнів-Героїв України.
Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» продемонстрували високу майстерність та вибороли призові місця:
- І місце – Кирило Дубина
- ІІ місце – Микола Цурган.
Підготували спортсменів до змагань тренери Євген Хрестіков та Олексій Боровик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: