Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські боксери здобули медалі на Всеукраїнському турнірі в Гадячі

Знай наших!, Спорт 10:02, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Гадячі відбувся Всеукраїнський турнір з боксу «SCORPION CUP». Змагання, що проходили 22–24 травня, присвятили вшануванню пам’яті загиблих воїнів-Героїв України.

Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» продемонстрували високу майстерність та вибороли призові місця:
  • І місце – Кирило Дубина
  • ІІ місце – Микола Цурган.
Підготували спортсменів до змагань тренери Євген Хрестіков та Олексій Боровик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору