Шосткинські боксери повернулися з медалями з VIII Міжнародного турніру, присвяченого пам’яті загиблих спортсменів та воїнів ЗСУ
Спорт 14:17, 20.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
17-19 травня у Чернівцях відбувся VIII Міжнародний турнір з боксу Кубок Едуарда та Олександра Погодіних, присвячений пам’яті загиблих спортсменів та воїнів Збройних сил України.
Участь у змаганнях взяли 200 учасників з України, Молдови та Англії.

Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» достойно представили Шосткинщину на турнірі. За результатами двобоїв:
Григорій Мандрикін виборов І місце;
Арсеній Ричков – ІІ місце.
Тренер – Євгеній Хрестіков.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: