Шосткинські авіамоделісти перемогли на обласних змаганнях
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту. Тут виступили авіамоделісти з Сум, Шостки, Конотопа, Кролевця, Глухова. Про це повідомляє обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Змагання пройшли у Конотопі. Шостку представляли вихованці Станції юних техніків.
Юні спортсмени змагалися у класі метальних планерів F-1-N для польотів у закритих приміщеннях у трьох номінаціях (розмах крила до 250 мм, розмах крила до 460 мм, модель «Сніжинка»).
У командному заліку перемогли шосткинські авіамоделісти. 2 місце посіли глухівчани. Замкнули трійку призерів представники Кролевецького центру позашкільної освіти.
Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами, команда-переможець отримала ще й кубок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: