Шосткинське ВПУ отримає від Міносвіти кошти на облаштування навчально-практичного центру

Освіта 09:54, 24.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Конкурсна комісія Міністерства освіти та науки України відібрала 62 установи професійної освіти, які в цьому році отримають кошти на облаштування нових або дооснащення раніше створених навчально-практичних центрів. Таку новину повідомляє «Ваш Шанс».

Перелік закладів і обсяг фінансування майбутніх центрів визначені наказом Міносвіти № 846, який був опублікований на сайті відомства.

На Сумщині таких установ три: «Сумський центр профтехосвіти (спеціальності: верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним управлінням; вартість створення УПЦ – 4,32 млн. грн., сума субвенції – 2,8 млн. грн), Шосткинське вище професійне училище (кухар, кондитер, офіціант, вартість УПЦ – 6,779 млн. грн., субвенція – 4,529 млн. грн.), Сумське міжрегіональне вище професійне училище (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автозасобів; вартість – 2,771 млн. грн, субвенція – 1,516 млн. грн.).

Відповідно до наказу, найбільше коштів на створення центрів отримають Дніпропетровська та Львівська області – по 5 закладів в кожній. Правда, в них і найбільші мережі закладів профосвіти (в Дніпропетровській працює 58 закладів, а на Львівщині – 55).

Всього до переліку установ, які отримають підтримку на створення навчально-практичних центрів, увійшли навчальні заклади з усіх регіонів країни. Планується створення 55 нових центрів і дооснащення 7 вже існуючих.

 

 

 

 

Фото із архіву Шостка.INFO

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору