Шосткинське “Сузір’я” – серед переможців ІІ Міжнародного конкурсу мистецтв “Новорічне диво” 2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Конкурс проходив у Чернігові. Серед 525 учасників із семи країн (України, Словаччини, Вірменії, Македонії, Польщі, Литви, Грузії) у заході виступили і шосткинці – народний вокальний ансамбль “Сузір’я” (керівник – Ірина Соколова) Відокремленого підрозділу Шосткинського фахового коледжу ім. І.Кожедуба.
У номінації “Вокал”, 7 вікова категорія, вокальний ансамбль “Сузір’я” став лауреатом І ступеня у ІІ Міжнародному конкурсі мистецтв “Новорічні дива” 2022. Вітаємо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: