Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська команда з хокею на траві не братиме участь в чемпіонаті України — натомість четверо наших спортсменів грають за інші клуби

Спорт 13:30, 31.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Цього року команда з Шостки не бере участь в чемпіонаті України з хокею на траві у вищій лізі серед дорослих. Таку новину повідомляє Фейсбук-спільнота “Хокей на траві – Шостка”.

Попри це шосткинські спортсмени грають за різні клуби. Зокрема Кирило Шевель в команді ОКС (м.Вінниця) , Дмитро Турочка представляє ще одну вінницький клуб ШВМС-Олімпія. А Дмитро Сисоєв та Максим Кляпчук грають у черкаській ШВСМ ЧОР.

Перший тур проходив у Вінниці.

За його результатами лідирують два вінницькі клуби: “ОКС-ШВСМ”, “ШВСМ-ОЛІМПІЯ -ВІННИЦЯ”, які набрали по 12 очок.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору