Шосткинська влада вирішує питання щодо забезпечення міста пальним та готівкою

 Поділитися

Поділитися в

Як поінфомував у ході апаратної наради Шосткинський міський голова Микола Нога, учора спільно з обласною військово-цивільною адміністрацією на півночі області вдалося розширити зону впливу на нашій території, тобто на території, на якій немає ворога. До Шостки приєдналися Глухівська громада, Кролевецька, Ямпільська. Представники Шосткинської міськради відвідали Новгород-Сіверську громаду.

«Там ворог є, але адміністрація працює спільно з нами», – наголосив мер.

Підприємства критичної інфраструктури Шостки роботу не припиняють, повідомила начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк.

 «Ми намагаємось вирішити питання щодо забезпечення транспортом, переважно військових, за можливості – цивільних людей. Сьогодні після 9:00 за маршрутом «8 березня – Дзержинського» курсуватиме маршрутка. Я додатково напишу її розклад, бо це залежить, коли звільниться машина від першочергових завдань», – розповіла вона.

Основних продуктів у місті достатньо. Проблеми з постачанням лише у мережі супермаркетів «АТБ», бо вони працюють напряму з Києвом та Харковом.

Готівки у банкоматах міста вже немає. Поки це питання відкрите і його вирішують з обласним центром.

Три дні сільгосппідприємства Шосткинщини розвозили людям молоко. Зараз у них закінчується пальне.

«Ми це питання вирішуємо спільно з депутатами обласної ради, зокрема питання забезпечення дизпаливом. Будемо вирішувати постачання газу Пропану. Хлібзавод самостійно вирішив питання по бензину», – повідомив Микола Нога.

Він подякував усім підприємцям міста, які активно долучилися до гуманітарної допомоги, допомогають з продуктами, пальним, долучаються до патрулювання міста.

«Практично кожен підприємець сьогодні включений в оборону міста і це надзвичайно позитивно. І ніхто не підняв ціни на свої товари», – зазначив мер.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору