Шосткинська ЦРЛ проводить підготовчу роботу для встановлення ангіографа + Відео

Медицина 17:25, 1.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Центральній районній лікарні підбирають приміщення для встановлення ангіографа. Про це під час апаратної наради повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Зараз розглядаються три варіанта приміщення. «Дуже важливо технічно все погодити перед тим, як починати роботи», – зазначив керівник лікарні.

Нагадаємо, ангіограф – апарат, що представляє собою багатофункціональне рентгенівське медичне обладнання нового покоління, призначене для оперативного розпізнавання змін, які протікають в судинах. Дослідження дозволяє виключити або виявити захворювання, які іншими способами на 100 % зробити не вдається. Ангіографія виявляє ураження судин – стенози (звуження) або розширення (аневризми артерій).

В ході апаратної наради Олег Штогрин також проінформував про те, що на минулому тижні був завершений ремонт двох кабінетів для розширення можливості реабілітації пацієнтів. Розпочнеться монтаж обладнання, яке придбано за кошти місцевого бюджету.

За даними головного лікаря ЦРЛ, у квітні понад 60 осіб отримали послуги з амбулаторної реабілітації на базі реабілітаційних кабінетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору