Шосткинська ЦРЛ отримала від литовських благодійників сучасний апарат УЗД + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні благодійники з Литви подарували Центральній районній лікарні апарат ультразвукової діагностики. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Міський голова Микола Нога подякував благодійникам за допомогу. За його словами, міжнародні організації чимало допомагають і Шосткинській громаді.
В ході апаратної наради Олег Штогрин проінформував про підготовку до зими. На минулому тижні у ЦРЛ перевірили генератори, на цьому перевірять котельні…
Як повідомив керівник Центральної районної лікарні, медзаклад чекає на доставку ангіографа (приміщення, де він буде знаходитися, повністю підготовлено).
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: