Шосткинська ТЕЦ хоче підвищити тариф на тепло для місцевого бізнесу майже на 70%

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Шосткинської міськради. На ньому розглянули питання про тарифи на послуги з постачання теплової енергії для різних категорій, а саме бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів, куди належать малі та середні підприємці – перукарні, кав’ярні, МАФи… За меморандумом Президента тариф для населення підвищувати заборонено.

Як розповіла начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк, востаннє для цих категорій була врахована вартість природного газу 12 030 грн без ПДВ за 1 тис. м.куб.

“На даний час ціна по бюджетним організаціям складає 13 658 грн, по іншим споживачам – 24 118, 41 грн”, – розповіла вона.

Тому підприємства, які постачають тепло, скоригували тарифи, враховуючи нинішні ціни на блакитне паливо.

Тож для ШП «Харківенергоремонт» діючий тариф для бюджетних установ нині складає 3 297 грн, за новим проектом – 3 537, 76 грн. Для релігійних організацій – 3 278, 38 грн, за проектом – 3 518 грн. По іншим споживачам – 3 285 грн, за проектом 5 579 грн.

У ДП «ШЗ «Імпульс» діючий тариф для бюджетних установ складає 3 201, 84 грн, за новим проектом – 3 487, 98 грн.

«Таким чином Харківенергоремонт хоче підвищити тариф на опалення для бюджетних установ на майже 8%, по іншим споживачам – 69,8 %», – підсумувала Дар’я Гребенюк.

Члени виконкому затверждувати відкорегований тариф особливого бажання не мали.

 «Такий тариф по категорії інші, а це ФОПи, які платять податки, остаточно доб’є малий та середній бізнес», – вважає член виконкому Денис Линок.

Дали слово і очільнику Шосткинської ТЕЦ. Микола Будашний говорить, що й так стоять на колінах.

«Цей тариф враховує ціну газу, яка є у меморандумі між всіма гілками влади та підприємством. Що стосується «інших» споживачів, вийшла постанова Кабміну, згідно з якою тарифи для інших споживачів переглядатися більше не будуть, а будуть коригуватися при зміні ціни на газ. І підприємство саме буде встановлювати ціну. Яка буде ціна газа, такий і буде тариф для інших споживачів», –  сказав директор ШП «Харківенергоремонт» Микола Будашний.

Міський голова Микола Нога намагався дізнатися у Миколи Будашного, чи знизить підприємство абонплату. Не почувши впевненої відповіда на своє питання, мер переніс розгляд цього питання на наступне засідання виконкому, яке відбудеться вже у наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору