Шосткинська школа-ліцей підготувала найбільше в області переможців ІІІ етапу олімпіад + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Школярі нашої громади взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Як повідомила в ході апаратної наради начальник управління освіти Наталія Сергейко, цьогоріч вони вибороли 17 призових місць. «Це другий результат після обласного центру», – сказала вона.
Наталія Сергейко відзначила, що 9 переможців підготували педагоги Шосткинської школи-ліцею. Це найкращий показник в області. На другій сходинці Сумська класична гімназія. Навчальний заклад підготував 8 переможців олімпіад.
10 наших школярів братимуть участь у ІV фінальному етапі учнівських олімпіад.
Під час апаратної наради начальник управління освіти також розповіла і про те, як реалізується проєкт «Underground school».
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: