Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська школа-ліцей підготувала найбільше в області переможців ІІІ етапу олімпіад + Відео

Знай наших!, Освіта 16:41, 11.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Школярі нашої громади взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Як повідомила в ході апаратної наради начальник управління освіти Наталія Сергейко, цьогоріч вони вибороли 17 призових місць. «Це другий результат після обласного центру», – сказала вона.

Наталія Сергейко відзначила, що 9 переможців підготували педагоги Шосткинської школи-ліцею. Це найкращий показник в області. На другій сходинці Сумська класична гімназія. Навчальний заклад підготував 8 переможців олімпіад.

10 наших школярів братимуть участь у ІV фінальному етапі учнівських олімпіад.

Під час апаратної наради начальник управління освіти також розповіла і про те, як реалізується проєкт «Underground school».

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору