Шосткинська школа №13 збирає гроші на проект з черлідингу

Освіта, Спорт 18:05, 2.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже повідомляли, що Шосткинська школа №13 бере участь у проекті Healthy Go. Учитель початкових класів “маленької” гімназії Любов Кулик разом з двома ученицями хочуть запровадити на уроках фізкультури елементи черлідингу.

“Ми прагнемо зруйнувати стереотипи та мати нові можливості проведення уроків фізичної культури. Яскраві костюми, ритмічна музика, усміхнені, щасливі діти. Це так класно бачити на уроках фізичної культури в Новій українській школі! Наша мета – ознайомити і зацікавити черліденгом всіх учнів нашого освітнього закладу, а їх в нас аж 350! Мріємо мати в кожному класі команду з черліденгу”, – йдеться у презентації проекту на на платформі GoF.

Реалізація проєкту потребує фінансової підтримки. На нього передбачено понад 47 тис. грн. Поки що зібрали лише 3 тисячі. Гроші потрібні на одяг та взуття, музичні колонки, помпони-гантелі. Збір коштів триває на платформі GoFundEd. 

Свій досвід 13-а школа планує поширювати в усіх навчальних закладах міста.

“Шкільний фестиваль черлідингових команд проведемо на базі комплексної дитячої юнацької спортивної школи “Барса”, з якою ми вже давно співпрацюємо, для того, аби  охопити цим видом спорту всі школи Шосткинської територіальної громади. І ось тоді, коли всі дізнаються, підхоплять нашу ідею, недалеко й до міжшкільних чемпіонатів з черлідингу в рідній Шостці… Зібрані кошти на GoFundEd використаємо для презентації та відповідно поширення черлідингу в нашому освітньому закладі і школах Шосткинської територіальної громади”, – ідеться в презентації проекту

Підтримати проект можна тут: https://gof.org.ua/campaigns/cheerleading-for-all/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору