Шосткинська підприємиця повинна прибрати причіп, який роками стоїть в центральній частині міста

 Поділитися

Поділитися в

На вчорашній сесії міської ради виникла жвава дискусія з приводу актуальної проблеми вуличної торгівлі.

При розгляді питання надання дозволів на укладання договорів встановлення особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок громади виступила шосткинська підприємиця, яка з 2005 року продає кавуни, дині, овочі і має намір торгувати і цього сезону. «Продукцію заводжу якісну», – запевняє вона і додає, що слідкує за порядком на своїх торгових точках.

Депутат міської ради Тетяна Тупикова зазначила, що єдина вимога до підприємиці – прибрати причіп, якій роками стоїть на перехресті вулиць Короленка – Марата та перетворився на туалет. Підприємиця проблеми у причепі не вбачає.

Тетяна Тупикова наголосила, що є офіційне рішенні про демонтаж причепу. Але причіп до сих пір стоїть на місці. «Вона… продовжує торгувати і це кожного літа йде на незаконній основі», – сказала депутат. Підприємиця твердить, що її робота неможлива без того причіпу.

Депутат Микола Трофимець закликав підприємців працювати по правилам. «Є в нас правила благоустрою міста. Будь ласка, дотримуйтесь їх!». Він також звернув увагу контролюючих органів на незаконну торгівлю в місті. За словами Миколи Трофимеця, лише на центральній вулиці можна нарахувати десяток незаконних торгових точок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору