Шосткинська молодь завершила стажування в органах місцевого самоврядування
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Активна молодь Шостки завершила своє стажування в органах місцевого самоврядування. Учасники проєкту отримали сертифікати за участь у заходах програми.
На стажуванні студенти відвідали сесію міської ради та засідання виконкому, ознайомилися з роботою відділів спорту, освіти, культури, архітектури, економіки, відділу у справах дітей і організації Червоного Хреста.
Також учасники ознайомилися з діяльністю органів місцевого самоврядування, зокрема з роботою міського голови та депутатів Шосткинської міськради.
Фотографіями й враженнями поділилися на сторінці facebook Шосткинського фахового коледжу:
“Проєкт став цінним досвідом, що надихнув молодь на подальший розвиток, участь у соціальних ініціативах та зміцнення співпраці з місцевою владою задля добробуту громади.”
Частина учасників стажування — студенти навчального закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: