Шосткинська молодь відзначила День студента + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 листопада, відзначається День студента.
З цієї нагоди пройшла невелика концертна програма, у якій виступили молодіжні творчі колективи та виконавці.
Студентів привітала заступник міського голови Марина Харламова. Вона передала слова вітань від Миколи Ноги. Марина Харламова вручила кращим студентам Почесні грамоти міського голови.
Також зі святом привітала директор Шосткинського фахового коледжу Тетяна Шевцова. «Я хочу, щоб завжди горіли ваші очі, щоб завжди горіли ваші серця. Я хочу, щоб поряд з вами були надійні друзі. Щоб ви могли жити, творити під мирним небом», – зазначила вона.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: