Шосткинська молодь продовжує стажуватися в органах місцевого самоврядування + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Активна молодь Шостки продовжує досліджувати структуру органів місцевого самоврядування.
Цього разу група узяла участь у роботі апаратної наради при міському голові Миколі Нозі.
Ініціатива проходить у рамках проєкту «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) і уряду Норвегії.
Фотографіями в соцмережах поділилася завідувачка відділу молоді Ольга Сокульська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: