Сервис Центр

Шосткинська міськрада купить квартири для внутрішньо переміщених осіб

Влада, Життя 12:55, 10.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до Постанови Кабміну від 04.10.2017 року №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», міськрада Шостки планує придбати на території міста квартири. Їх надаватимуть у тимчасове користування  внутрішньо переміщеним особам, які були переселені з тимчасово окупованих територій. Про це повідомляється на сайті Шосткинської міської ради.    

Сектор обліку та розподілу житла Шосткинської міської ради звертається до власників квартир, які бажають продати своє житло з проханням надати пропозиції щодо продажу однокімнатних, двокімнатних квартир.  Їх розміри повинні відповідати таким вимогам: 1-кімнатні – загальною площею не менше 32 кв. м., 2-кімнатні – загальною площею не менше за 46 кв.м. та відповідати санітарним і технічним вимогам.

При наданні пропозиції щодо продажу квартири необхідно мати правовстановлюючі документи на житло, технічний паспорт та довідку про склад сім’ї

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору