Шосткинська міська рада: оголошено конкурс на створення герба та прапора району

Влада, Конкурс 15:51, 15.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинська районна рада оголосила конкурс на розроблення офіційної символіки – герба та прапора Шосткинського району. Про це інформує Шосткинська міська рада.

До участі у конкурсі запрошують жителів Шосткинського району. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних  робіт у різних номінаціях. Роботи можна надсилати поштою або подати до Шосткинської районної ради по вул. Свободи, 54 (м. Шостка, Сумська область, 41100).

Заявки приймають до 14 липня поточного року.

Переможцям у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Шосткинського району обіцяють грошову винагороду в сумі по 1500 гривень.

Вимоги до ескізу герба та прапора району:

– ескіз герба Шосткинського району  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальних громад, що входять до складу району, містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Шосткинський район серед інших районів. Повторення специфічних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається;

– ескіз прапора Шосткинського району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

На конкурс зі створення ескізу герба та прапора району учасник подає (надсилає) такі документи:

– заявку на участь у конкурсі за встановленим зразком;

– кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та  в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

– короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

– кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

– короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Детальніше з Положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки та складом комісії з визначення переможця конкурсу на кращу офіційну символіку Шосткинського району можна ознайомитися на веб-сайті Шосткинської районної ради (Розпорядження голови районної ради від 14 червня 2021 року  № 37 “Про конкурс на створення офіційної символіки Шосткинського району”).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору