Дерматолог
Авто Світ

Шосткинська лікарня продовжує працювати на альтернативних джерелах енергії + Відео

Медицина 21:18, 23.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Незважаючи на складні умова, Центральна районна лікарня забезпечує надання медичної допомоги.

Як повідомив на апаратній нараді головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, медзаклад продовжує працювати на альтернативних джерелах енергії. Нещодавно лікарня отримала ще один потужний генератор.

«Ми його намагатимемося якнайшвидше підключити, щоб збільшити енергонезалежність на одній із наших локацій», – говорить керівник ЦРЛ.

Він також проінформував, що Червоний Хрест передав мезакладу медикаменти.

Олег Штогрин повідомив: вже працюють декілька котелень на альтернативному паливі.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору