Шосткинська лікарня продовжує працювати на альтернативних джерелах енергії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Незважаючи на складні умова, Центральна районна лікарня забезпечує надання медичної допомоги.
Як повідомив на апаратній нараді головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, медзаклад продовжує працювати на альтернативних джерелах енергії. Нещодавно лікарня отримала ще один потужний генератор.
«Ми його намагатимемося якнайшвидше підключити, щоб збільшити енергонезалежність на одній із наших локацій», – говорить керівник ЦРЛ.
Він також проінформував, що Червоний Хрест передав мезакладу медикаменти.
Олег Штогрин повідомив: вже працюють декілька котелень на альтернативному паливі.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: